Firma S&U Auto Service to warsztat samochodowy z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zadzwoń do nas: 500 010 363

Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka komputerowa:

Współczesne samochody to skomplikowana konstrukcja. Tradycyjne urządzenia takie jak gaźnik czy aparat zapłonowy zostały wyparte przez elektroniczne układy sterujące. Na dodatek wysokie normy emisji spalin wymuszają na konstruktorach tworzenie takich rozwiązań , które będą przyjazne środowisku naturalnemu. W związku z tym, pod maska samochodu pojawiło się mnóstwo urządzeń, których poprawną pracę jesteśmy w stanie sprawdzić wyłącznie za pomocą specjalnych urządzeń diagnostycznych.
Diagnostyką silników zajmujemy się długo i należymy do najlepiej wyposażonych warsztatów w okolicy. Staramy się, aby móc w pełni obsłużyć prawie każdy samochód jaki do nas trafi. W tym celu inwestujemy w przeróżne urządzenia. Jako jedni z nielicznych dysponujemy sprzętem umożliwiającym diagnostykę samochodów europejskich, japońskich i koreańskich.
Co roku uczestniczymy wiele godzin w przeróżnych szkoleniach by poznawać najnowsze rozwiązania techniczne zanim trafią do naszego warsztatu. Poszukiwanie usterek w układach sterowanych elektronicznie wymaga poświęcenia czasu i ogromnej wiedzy. Możecie być Państwo pewni, że w naszym warsztacie nie podejmuje się decyzji na chybił-trafił. Każdy problem staramy się najpierw poznać od strony teoretycznej by później celnie znajdować przyczynę usterki.

Jak do nas dojechać

Google Maps

lub za pomocą komunikacji miejskiej

Linie autobusowe 6, 15, 206.

Przystanek od strony Tarnowa: Krzyska 11 - Fałata

Przystanek w stronę Tarnowa: Krzyska 12 - Traktorowa

Szybki kontakt

Telefonicznie: 500 010 363

Adres: ulica Krzyska 154a, 33-100 Tarnów

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku: 7:00 - 17:00

sobota 7:00 - 12:00