Firma S&U Auto Service to warsztat samochodowy z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zadzwoń do nas: 500 010 363

Regeneracja przekładni kierowniczych

Regeneracja przekładni

S&U Auto Service Tarnów to profesjonalny warsztat samochodowy z siedzibą przy jednej z głównych ulic Tarnowa. Nasze usługi obejmują naprawę samochodów wszystkich marek oraz diagnostykę komputerową. Ponadto gwarantujemy kompleksową obsługę klienta oraz niezbędne zaplecze techniczne, które umożliwiają nam szybką i solidną naprawę powierzonego nam samochodu. Naszym celem jest wysoki poziom świadczonych usług oraz zadowolenie klienta.

W związku z prężnym rozwojem firmy, do zakresy oferowanych przez nas usług dołączyliśmy naprawę przekładni kierowniczych. Zapewniamy naprawę przekładni kierowniczych ze wspomaganiem hydraulicznym produkowanych przez m.in:

– RBL

– MERCEDES-BENZ LENKUNGEN GmbH

– koncern ZF

– AXL SEMILY

– CSEPEL AUTO

– TRW

– oraz wiele innych

W naszej ofercie znajdą Państwo także naprawę wszystkich typów listwowych i kulkowych układów kierowniczych ze wspomaganiem hydraulicznym. Oferta obejmuje wyłącznie pojazdy do 3,5t.

Jak zdiagnozować usterkę w samochodzie?

Do głównych problemów świadczących o usterce przekładni lub maglownicy zaliczamy: przeskoki na listwie, wycieki, stuki, luzy, częste braki lub zaniki wspomagania, a także wadliwe trzymanie trakcji toru jazdy.

Masz pytanie lub wątpliwości? Zadzwoń! Na Państwa pytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 18 oraz w soboty do godziny 13. Numer telefonu: 500 010 363.

Dlaczego S&U Auto Service?

GWARANTUJEMY BEZPŁATNĄ DIAGNOZĘ USTERKI ORAZ 12-MIESIĘCZNĄ GWARANCJĘ Z MOŻLIWOŚCIĄ JEJ PRZEDŁUŻENIA NA OKRES 24 MIESIĘCY. Ponadto oferowane przez nas części pochodzą od renomowanych producentów przekładni, dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Każda przekładnica jest dodatkowo testowana na jednym z naszych stanowisk kontrolnych.

Cennik naszych usług:

Regeneracja przekładni kierowniczej do samochodu osobowego – 450zł

Regeneracja przekładni kierowniczej do samochodu dostawczego od 450zł do 550zł

Regeneracja kolumny kierowniczej samochodu dostawczego od 750zł do 900zł

Demontaż oraz montaż przekładni kierowniczej pojazdów (pojemność silnika do 2.0l) z płynami od 130zł

Regeneracja maglownic Tarnów

Jak do nas dojechać

Google Maps

lub za pomocą komunikacji miejskiej

Linie autobusowe 6, 15, 206.

Przystanek od strony Tarnowa: Krzyska 11 - Fałata

Przystanek w stronę Tarnowa: Krzyska 12 - Traktorowa

Szybki kontakt

Telefonicznie: 500 010 363

Adres: ulica Krzyska 154a, 33-100 Tarnów

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku: 7:00 - 17:00

sobota 7:00 - 12:00